ECOLOGIC POLSKA

Nasza firma od 2001 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz sewisem urządzeń ochrony środowiska. Zaopatrujemy inwestorów i właścicieli stacji paliw, centrów handlowych, myjni i warsztatów samochodowych, parkingów, zakładów przemysłowych i wielu innych, w układy urządzeń służących do oczyszczania ścieków deszczowych lub przemysłowych zawierających zawiesinę mineralną oraz substancje ropopochodne.

 

Od kilku lat produkujemy i sprzedajemy separatory tłuszczów organicznych dla stołówek, kuchni, zakładów gastronomicznych i rzeźni. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży oraz szereg zrealizowanych inwestycji oferujemy dostawy, rozruchy oraz remonty przepompowni ścieków sanitarnych, deszczowych i przemysłowych. Produkcja urządzeń w firmie ECOLOGIC odbywa się w hali montażowej zlokalizowanej w Pawłówku k. Bydgoszczy, gdzie nad niezmiennie wysoką jakością czuwa wykwalifikowany personel. Doświadczenie naszej firmy to wynik kilkunastoletniej produkcji i eksploatacji kilkuset zabudowanych urządzeń.

Wszystkie nasze produkty posiadają atesty i aprobaty techniczne wydane przez stosowne jednostki certyfikujące.

W przypadku kiedy napotkacie Państwo na jakikolwiek problem ze ściekami, nasze biuro jest do Państwa dyspozycji, a nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących wyjaśnień w zakresie doboru i zastosowania naszych wyrobów.